To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Świadectwa działania Boga - Świadectwo działania Boga. Ku pokrzepieniu.

nesto - 2018-01-29, 10:25
Temat postu: Świadectwo działania Boga. Ku pokrzepieniu.

nesto - 2018-01-29, 10:26

Drugie świadectwo:

[/list][/fade]

nesto - 2018-01-29, 11:54

A tutaj trochę "od ateisty". Proszę o uwagę:

nesto - 2018-01-30, 20:54

A to ciekawe nagranie egzorcysty.
Albo kłamca, albo... albo mówi prawdę. Tylko, że oznacza to, że jest bardzo chory i podatny na sugestie.
Jest też możliwość, że niejaka Matka Boska istnieje i jest Królową Nieba, a diabły się jej boją i o tym opowiadają wszystkim (że się boją).
Oczywiście diabły mogą kłamać, aby zwieść - to kolejna możliwość.
Co obstawiacie?

ZAMOS - 2018-02-01, 19:45

Ks. Michał Olszewski momentami odleciał. Nie wiem na jakich ziółkach leci to kazanie, ale słychać, że mu fajnie i tak trzymaj. Jak mu się podoba i nikogo przy tym nie krzywdzi niech „wciąga” dalej.
tropiciel - 2018-02-10, 10:34

Główny egzorcysta Watykanu od 1986 r. - Gabriel Amorth - honorowy przewodniczący założonego w 1993 r. Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów, w wywiadzie dla włoskiego dziennika La Repubblica powiedział, że szatan mieszka w Watykanie i że są kardynałowie, którzy nie wierzą w Boga, a niektórzy biskupi zawarli pakt z diabłem. Przez 25 lat był egzorcystą i jak stwierdził - wypędził 70 000 razy szatana i demony z ludzi przez nie opętanych. Dowodem na istnienie szatana w centrum rzymsko-katolickiego kościoła są skandale pedofilskie, których sprawcami są katoliccy księża - według Amortha. Wspomniał też o Janie Pawle II, który też odprawiał egzorcyzmy.

tu na ten temat artykuł - Szatan wciąż jest w Watykanie :

http://www.gazetakrakowsk...kanie,id,t.html

Nie jest to jedyny dowód tego co dzieje się w tym kościele. Tu dokumentalny film

Prawda o satanizmie w Watykanie

Wywiad z jezuitą Malachi Martinem profesorem Paleografii z Watykańskiego Pontyfikalnego Biblijnego Instytutu ( 1921 - 1999 ) - Lucifer In The Vatican.

wuka - 2018-02-11, 12:23

Jakoś mnie to nie dziwi. Wystarczy dobrze się przypatrywać działalności księży i biskupów, aby dojść do wniosku, że to słudzy wiadomo kogo...
Quinque - 2018-02-11, 15:12

Ale idź ze swoim prostestanckimi i ignoranckim fanatyzmem gdzie indziej? Dobra?
Henryk - 2018-02-11, 15:17

Quinque napisał/a:

A czemu i komu służą?
Umiesz odpowiedzieć?

Listek - 2018-02-11, 18:00

tropiciel napisał/a:
Dowodem na istnienie szatana w centrum rzymsko-katolickiego kościoła są skandale pedofilskie, których sprawcami są katoliccy księża - według Amortha.

Dzieciogwałciciele to straszny owoc .

Mt 7:16
Cytat:
"Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi?"

Czy dzieciogwałciciel może pracować w porządnej organizacji?

Czy porządna firma może ukrywać dzieciogwałcicieli?

ZAMOS - 2018-02-11, 19:30

Listek napisał/a:

Czy porządna firma może ukrywać dzieciogwałcicieli?

Każda władza, każdej religii pedofili w swych szeregach ukrywa. Nie mówię, że to pochwalają, ale to faktu nie zmienia.

wuka - 2018-02-11, 20:41

Quinque napisał/a:

:mrgreen: To chyba tobie forum się pomyliło. Fanatyków katolickich masz na licznych waszych forach.
Czego się mnie czepiasz? Masz coś do mnie to dawaj, a jak nie to nie reaguj na moje wpisy i tyle.

Listek - 2018-02-11, 20:44

ZAMOS napisał/a:
Każda władza, każdej religii pedofili w swych szeregach ukrywa.

Kto ukrywa zdiabłasyna sam też jest winny!

Dzieciogwałciciel to zdiabłasyn i ci co kryją jego przestępstwa też są współwinnymi zdiabłasynami.

1Kor 5:11 bw
Cytat:
"Lecz teraz napisałem wam, abyście nie przestawali z tym, który się mieni bratem, a jest wszetecznikiem lub chciwcem, lub bałwochwalcą, lub oszczercą, lub pijakiem, lub grabieżcą, żebyście z takim nawet nie jadali."

1Kor 5:13 "
Cytat:
Tych spoza nas osądzi Bóg. Wy usuńcie złego spośród siebie!"

wuka - 2018-02-11, 20:48

Dokładnie tak jest, Listek.
Przemoc, jakiej dopuszczają się księża na dzieciach uważam za zbrodnię, a ukrywających to za współgwałcicieli - zbrodniarzy. Jeśli dopuszcza się tego pastor, czy inny duchowny - tak samo, uważam taką osobę za najgorszego zbrodniarza. Wykorzystywać dziecko do swoich dewiacji jest straszne i nie powinno być żadnej litości dla takiego kogoś.

ZAMOS - 2018-02-12, 06:30

wuka napisał/a:
Wykorzystywać dziecko do swoich dewiacji jest straszne i nie powinno być żadnej litości dla takiego kogoś.

Tu na forum były opisywane przypadki pedofilii we władzach śj i kościele katolickim, ale userzy reprezentujący te wyznania bronili swoje władze bardzo "mężnie" i nie docierało do nich, iż bronią złego. Ważne było, że muszą bronić swej denominacji. Warto zatem należeć do takich ludzi?