To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum biblijne
FORUM ZOSTAŁO PRZENIESIONE. ZAPRASZAMY www.biblia.webd.pl

Ogólne forum dyskusyjne - Kolejny pomysl PiS.

radek - 2018-02-08, 10:06

Owszem działanie tych chemikaliów jest uciążliwe. Kiedyś konsultowałem się z rzeczniczką praw pacjenta, lecz po zbadaniu sprawy stwierdziła, że wszystko jest zgodnie z prawem

J 9:39-41 eib "(39) Jezus odezwał się w te słowa: Przyszedłem na ten świat na sąd, aby niewidzący przejrzeli, a ci, którzy widzą, utracili wzrok. (40) Gdy to usłyszeli obecni przy Nim faryzeusze, zapytali: Czy my także jesteśmy niewidomi? (41) Jezus im odpowiedział: Gdybyście byli niewidomi, nie mielibyście grzechu. Ale ponieważ mówicie: Widzimy, wasz grzech nie przestał na was ciążyć."

Queza - 2018-02-08, 17:31

Jak u Ciebie radek wygląda dzień?
radek - 2018-02-08, 18:26

Dzisiaj cały dzień Słońce świeciło. Po siedemnastej przyszedł kolega na szachy, wygrał ze mną dwa do jednego :-)
Rano spotkałem się z tatą, a po południu dopracowałem teorię, którą opublikowałem jakiś czas temu(z błędami) na facebook'u. Może wystartuję w tym roku w Space Exploration Masters. W zeszłym roku też wysłałem swój pomysł ale inny i bardzo niedopracowany, ale tam wygrywają specjaliści po wyższych uczelniach, ja mam wykształcenie pomaturalne. Musiałbym na prawdę dopracować swoją teorię. Życz mi powodzenia

Queza - 2018-02-08, 19:02

To powodzenia w takim razie.
ZAMOS - 2018-02-08, 21:06

radek napisał/a:
Może wystartuję w tym roku w Space Exploration Masters.

No Radku urosłeś w mych oczach. Powodzenia.

Queza - 2018-02-09, 11:32

Ja to nie wiem co to jest, ale powodzenia życzyłam.
radek - 2018-02-09, 11:44

To taki konkurs związany z nowymi pomysłami dotyczącymi eksploracji kosmosu. Tylko, że wszystko odbywa się w języku angielskim. Oczywiście dziękuję za przychylność
Queza - 2018-02-09, 12:26

Teraz jest duże zainteresowanie kosmosem, tak dawniej nie było.
radek - 2018-02-09, 12:38

Ja w okresie wczesnoszkolnym gdy nauczyciele pytali kim chcę być odpowiadałem, że astronautą. W ogóle do czego bym nie dążył za każdym razem idę najtrudniejszą drogą jaką znam. Ale kiedy chce się osiągnąć coś trudnego i jest się zdecydowanym, to często nieświadomie, osiąga się z łatwością wiele pięknych celów po drodze, bo dzieje się to dzięki Bożej pomocy
radek - 2018-03-18, 10:28
Temat postu: Sądownictwo
Wyrok powinien wynikać bardziej z dobrej i przekonywującej perspektywy jaką powinien mieć sędzia, niż z matematycznej refleksji

J 12:35-36 eib "(35) Jezus powiedział: Jeszcze przez krótki czas jest wśród was światło. Chodźcie, dopóki je macie, aby nie zawładnęła wami ciemność. Bo kto chodzi w ciemności, nie wie, dokąd idzie. (36) Dopóki macie światło, wierzcie w światło, abyście się stali synami światła. Po tych słowach Jezus odszedł i ukrył się przed nimi."

radek - 2018-03-20, 11:28
Temat postu: Życie płodu
Łk 21:23 eib "Biada w tych dniach kobietom w ciąży oraz karmiącym matkom; na ziemi bowiem nastanie wielki ucisk i zapłonie gniew skierowany przeciw temu ludowi."

Jeśli mężczyzna i kobieta okazują się nieskazitelni w oczach Boga pod względem traktowania całego Jego stworzenia, to i dziecko z takiego związku będzie dobrym owocem

Łk 6:44 eib "Każde drzewo poznaje się po jego owocu. Z cierni przecież nie zrywa się fig ani z krzewu jeżyn — winogron."

Łk 6:38 eib "Dawajcie, a będzie wam dane; wtedy porcję dobrą, ugniecioną, ubitą i z naddatkiem wsypią w wasze zanadrze, bo jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą."



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group